618A3386
618A3447
618A3541
618A3563
previous arrow
next arrow

Usługi porządkowe

W zakresie kompleksowego utrzymania czystości naszym kontrahentom oferujemy w szczególności sprzątanie obiektów biurowych, przemysłowych, mieszkalnych, handlowych, oraz utrzymanie porządku i czystości terenów zewnętrznych w tym także zamiatanie, odśnieżanie traktów komunikacyjnych, pielęgnacja terenów zielonych, itp.

 

 


Do realizacji powierzonych zadań wykorzystujemy produkowane przez renomowane firmy urządzenia takie jak:

 – maszyny czyszczące,

 – froterki,

 – odkurzacze przemysłowe, piorące,

 – wieloczynnościowe wózki,

 – sprzęt pomocniczy (mopy, drabiny itp.)

 

 Ceniąc środowisko używamy specjalistycznych środków czyszczących, które są dla niego przyjazne. Wszystkie produkty posiadają stosowne atesty.

Posiadamy również w ofercie, zaopatrzenie na wszelkiego rodzaju środki higieniczne jak również dozowniki, worki na śmieci itp.


Podejmując współpracę dokonujemy indywidualnej analizy potrzeb każdego kontrahenta, dostosowując sprzęt oraz środki chemiczne do jego specyficznych wymagań. Mając na uwadze wygodę i zadowolenie naszych Klientów bezustannie rozszerzamy zakres usług unowocześniając technologię wykonywanych prac i kwalifikacje naszych pracowników. Jesteśmy zakładem o elastycznym systemie pracy, rodzaj i czas wykonywania usług sprzątania uzgadniamy z naszymi Klientami tak, aby nie zakłócały one godzin działalności danego obiektu. Posiadamy całodobowy nadzór nad wykonywanymi usługami – w każdej chwili mogą Państwo skontaktować się z nami w sprawach dotyczących wykonywanych usług.


Facebook
Instagram