618A3386
618A3447
618A3541
618A3563
previous arrow
next arrow

Catering

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm gastronomicznych w Polsce. Pracujemy zgodnie z normami HACCP. Zakres naszych usług obejmuje catering na potrzeby indywidualne i zbiorowe.  Prowadzimy  Stołówki w zakładach przemysłowych  oraz przygotowujemy dania wraz z dowozem. Posiadamy własną flotę pojazdów, specjalnie dostosowanych do przewozu żywności  dzięki czemu zawsze dostarczamy świeże i ciepłe posiłki do placówek publicznych, takich jak szpitale, szkoły i przedszkola,  jak również dla sektora prywatnego.

Naszym kolejnym atutem jest organizacja i kompleksowa obsługa cateringowa imprez okolicznościowych, w tym także plenerowych. Nasze posiłki przygotowywane są przez profesjonalnych kucharzy, pracujących na nowoczesnych urządzeniach kuchennych.


Realizujemy usługi gastronomiczne w zakresie:

–    Obsługujemy pracowników firm i instytucji na terenie woj. małopolskiego w tym jednej z największych firm korporacyjnych w Polsce –  ArcelorMittal Poland S.A.

– Obsługi bufetów pracowniczych

– Cateringu z dowozem

– Obsługi spotkań okolicznościowych firmowych oraz klientów prywatnych

– Imprez plenerowych, pikników

– Obsługi Rad Nadzorczych, Zgromadzeń Wspólników

– Obsługi spotkań biznesowych

– Organizacji wesel, komunii, bankietów oraz spotkań okolicznościowych


Ponadto przy ul. Mrozowej 1, znajduję się Bufet, w którym od poniedziałku do piątku można zamówić śniadanie oraz obiad w formie Dania Dnia (codziennie komponowane jest inne menu). Dodatkowo w ofercie mamy również kawę i herbatę, na miejscu lub na wynos.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin  i  skosztowania  naszych specjałów.


Facebook
Instagram