618A3386
618A3447
618A3541
618A3563
previous arrow
next arrow

O firmie

Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa cateringowa. Obsługujemy wesela, bankiety, pikniki, konferencje, spotkania okolicznościowe wraz z dystrybucją napojów zimnych
i gorących. Warto wiedzieć, że nasze posiłki są nie tylko smaczne ale  i zdrowe. Naszym głównym klientem jest ArcelorMittal Poland S.A. Posiadamy doświadczenie w żywieniu pacjentów szpitali, szkół i przedszkoli.


Oprócz usług gastronomicznych, w naszej ofercie można również znaleźć usługi porządkowe w zakresie kompleksowego utrzymania czystości budynków oraz terenów zielonych.

Ponadto, jeśli szukacie państwo ciekawej wycieczki, to zapraszamy do naszego biura turystycznego, w którym oferujemy wyjazdy krajowe i zagraniczne.


Przy Sali bankietowej dysponujemy także pokojami gościnnym, które są idealne dla osób ceniących ciszę. Jest to miejsce bezpieczne i komfortowe na nocleg w północno-wschodniej dzielnicy Krakowa-Nowa Huta, a dodatkowym autem jest własny parking. Dużym plusem jest dogodna lokalizacja. Miejsce to,  świetnie sprawdza się w czasie podróży służbowych i delegacji. Dojazd co centrum Krakowa samochodem zajmuje ok. 20 min. W pobliżu znajduje się przystanek tramwajowy oraz linie autobusowe. Kolejną zaletą  jest bliskość kombinatu,  Placu Centralnego- serca dzielnicy „starej huty” oraz Zalewu Nowohuckiego.


Facebook
Instagram